Brezilya – İsviçre Maç Tahmini

0
378

2018 Dünya Kupası heyecanı başladı ve E Grubu’nda Brezilya ile İsviçre karşı karşıya geliyor. E Grubu Kosta Rika, Sırbistan, İsviçre ve Brezilya’dan oluşuyor. Siz de biliyorsunuz ki turnuvanın açık ara favorilerinden olan Brezilya, Rusya’da şampiyon olmak istiyor. Tabii bunun için öncelikli olarak grubundan çıkması gerekiyor. İlk maçına grubun diğer favorisi İsviçre karşısında çıkıyor. Burada 3 puanı alacak taraf Brezilya gibi duruyor.

Brezilya takımı kadrosuna bakacak olursak gerçekten harika isimlerin yer aldığını görebiliyoruz. Ülkelerinin yakın tarihini neredeyse futbolla yazmış olan Brezilya milli takımı, rakibi karşısında daha etkili bir futbol oynamaya hazırlanıyor. Diğer yandan İsviçre ise kendi futbolunu rakibine kabul ettirmek ve buradan en azından 1 puan ile ayrılmak istiyor.

BREZİLYA İSVİÇRE MAÇ TAHMİNİ

Brezilya Milli Takımı

Kadrosunda oldukça etkili isimler barındıran Brezilya milli takımı, kalede Ederson ile mücadeleye çıkacak. Danilo Luiz, Marcelo gibi defans hattına sahip olacak. Orta sahada ise Carlos Casemiro, Willian gibi etkili isimler görev yapacak. İleri uçta ise Neymar, Coutinho gibi isimler forma şansı bulacak.

Brezilya oynamış olduğu son 10 mücadelede toplamda 7 galibiyet elde etti. Diğer 3 maçında ise berabere kaldı. Son 10 maçta tam olarak 18 gol atmasını bildi. Kalesinde ise sadece 2 gol gördü. Bu çok önemli bir istatistik olarak ön plana çıkıyor. Yani Brezilya – İsviçre maç tahmini olarak Brezilya’nın farklı galibiyeti ön görülebilir.

BREZİLYA İSVİÇRE MAÇ TAHMİNİ

İsviçre Milli Takımı

Rakibine nazaran daha güçsüz bir ekip olan İsviçre, Brezilya karşısında farklı bir futbol ortaya koyacak. Öncelikli amaçları gol yememek olacak. Tabii rakip bu kadar güçlü olunca taktiklerini en iyi savunma saldırıdır haline getirebilir. Bu da bizlere gollü bir mücadele izletebilir. Brezilya karşısında daha ilk dakikadan açılacak olan İsviçre kalesinde 3’ten fazla gol görebilir.

İsviçre milli takımı son 10 mücadelesinde sadece 1 kez kaybetti. Diğer 7 maçı kazandı. 2 mücadelede ise berabere kaldı. Rakip fileleri toplamda 18 kez havalandırdı. Kalesinde ise toplamda 5 gol gördü. Bu oran neredeyse Brezilya’ya yakın ancak İsviçre daha güçsüz rakipler ile oynadı.

Brezilya – İsviçre maç tahmini: Kaliteli bir kadroya sahip olan ve rakibinden kat kat üstün görünen Brezilya mücadeleyi ilk dakikalardan koparabilir. Muhakkak ilk yarıda Brezilya tarafından gol gelecek. Buna rakibinin de eşlik edecek olması müsabakayı bol gollü bir hale getirebilir. Garanti sonuç olarak maç sonucu üst oynanabilir. Eğer biraz daha fazla oran istiyorsanız o zaman 1/1 değerlendirebilecek bir orana sahiptir. Kesinlikle Brezilya bu mücadeleden galip ayrılacaktır.

BREZİLYA İSVİÇRE MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here