Almanya – Meksika Maç Tahmini

0
423
Almanya – Meksika Maç Tahmini

17 Haziran Pazar günü F Grubu’nda Almanya ile Meksika arasında Türkiye saati ile 18:00’de bir mücadele oynanacak. Rakibine göre daha avantajlı bir durumda bulunan Almanya, bu turnuvanın her zaman gözde takımlarından biridir. Güney Kore, İsveç ve Meksika’nın bulunduğu gruptan oldukça rahat bir şekilde üst tura çıkacaktır. Almanya – Meksika maç tahmini olarak Almanya’nın galibiyetine rahatlıkla verilebilir.

Almanya milli takımı 2018 Dünya Kupası şampiyonasının en favori takımı. Bu kupayı daha önce yarı finalde Brezilya’yı 7-1 geçerek, finalde de Arjantin’i 1-0 yenerek son alan takım olan Almanya, tekrardan bunu başarmak istiyor. Karşısında takım ise ondan daha güçsüz bir ekip. Meksika kendi futbolunu tüm dünyaya tanıtmak ve rakiplerini dize getirmek istiyor ancak işinin oldukça zor olduğunu söylemek doğru olacaktır.

ALMANYA MEKSİKA MAÇ TAHMİNİ

Almanya Milli Takımı

Dünya çapında futbolculara sahip olan Almanya milli takımı, sizin de bildiğiniz gibi oldukça değişik bir yapıya sahip. Her defasında maçın 90 dakika olduğunu ve skor ne olursa olsun gol atmaya çalıştıklarını söylemektedirler. Bu nedenle 2014 yılında Brezilya gibi bir takıma 7 gol atmayı başaran ekip tekrardan aynısını Meksika karşısında yapabilir.

Almanya milli takımı grubunda lider olmayı başaracaktır. Turnuvada finale çıkabilecek takımlardan biridir. Rakibi karşısında daha ilk dakikadan fileleri havalandırmaya çalışacaktır. Meksika takımına defans yaptıracak bir futbol görebiliriz. Buna dayanarak Almanya – Meksika maç tahmini kesinlikle 1 olacak. Ayrıca daha yüksek oran kovalamak istiyorsanız maç sonucu 3.5 üst denenebilir. Kesinlikle değecek bir orana sahiptir.

ALMANYA MEKSİKA MAÇ TAHMİNİ

Meksika Milli Takımı

Son 10 maçında 2 kez yenilen, 3 kez berabere kalan ve 5 galibiyet elde eden Meksika milli takımı, bu kez güçlü rakibi Almanya karşısında en azından 1 puan arayacak. Turnuva boyunca gruptan çıkmayı hedefleyecek ancak Almanya’dan sonra bu grubun favorisi İsveç olarak duruyor. Doğal olarak onların şansı pek az.

Meksika milli takımı Almanya karşısında daha çok defansif bir oyun sergileyecek. Gol yememeye odaklanacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Ölüm grubuna düştüklerini ve Almanya – İsveç maçının büyük olasılıkla farklı biteceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Almanya – Meksika maç tahmini: Etkili isimleri ile mücadelede farka koşabilecek kapasitede olan Almanya, Meksika takımını rahat geçecek. Kesinlikle maç sonucu 1 bitecek. Tabii oran size yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle 1/1 oynayabilir ya da maç sonucu 3,5 üstü değerlendirebilirsiniz. Sürpriz oynamayı seviyorsanız handikap 0 oynanabilir ancak Almanya’nın 1 farklı kazanması gerçekten büyük sürpriz olacaktır. En azından 3 fark atması bekleniyor.

ALMANYA MEKSİKA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here