İran – İspanya Maç Tahmini

0
528
İran – İspanya Maç Tahmini

B Grubu 2. hafta mücadelesi olan İran – İspanya maçı futbol severler açısından bol gollü geçecek gibi duruyor. İran gruptaki yerini daha üst sıralara çıkarmak için İspanya gibi güçlü bir rakibi geçmek istiyor ancak karşısındaki takımın İspanya olduğunu ve daha ilk dakikadan gol ve goller bulacağını söyleyebiliriz. B Grubu’nun 2 favorisi var ve bunlardan biri de İspanya milli takımı. İran mücadelede çok fazla gol yememek için çaba sarf edecek ancak İspanyollar bu konuda biraz anlayışsız olabilir.

İran milli takımı daha önce oynadığı 10 mücadelede sadece 2 kez kaybetti ancak güçlü rakiplere karşı şansları hiç yaver gitmedi. Son örneğin A Milli futbol takımımız ile gösterebiliriz. İran son maçını A Milli futbol takımımız ile oynadı ve bu mücadeleden 2-1 yenik ayrıldı. İspanya ise son 15 maçtır kaybetmiyor. Son 15 maçta sadece 3 beraberlik aldılar. Diğer 12 maçı kazanmasını bildiler. Bu nedenle açık ara favori İspanyollar.

İRAN İSPANYA MAÇ TAHMİNİ

İran Milli Takımı

İran gruptan çıkma şansına sahip olmayacak derecede az bir umutla mücadele ediyor. Çok büyük sürprizler yaşanmazsa İran turnuvaya daha gruplardan veda edecek. İspanyollar ise gruptan çıkarak finale kadar gidebilecek kapasiteye sahip. İran son 10 maçında 5 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Diğer 3 maçında ise beraberlik elde etti.

İran kadrosuna bakacak olursak yine de kendi çaplarında etkili isimlere sahip. Daha önce İspanya ile hiç maçları olmadı ancak bu kazanacakları anlamına gelmiyor. Kesinlikle İran – İspanya maç tahmini olarak maç sonucu 2 görünüyor. Burada çok fazla gol de yiyebilirler.

İRAN İSPANYA MAÇ TAHMİNİ

İspanya Milli Takımı

İşini şansa bırakmayacak ve İran’ı hafife almayacak bir takım olan İspanya, daha ilk dakikalardan goller bularak maçı bitirecek. İddaa’nın açmış olduğu oranlar da bunu gösteriyor. Tabii maç sonucu 2 tercihini değerlendirmek size pek fazla bir şey kazandırmaz. Doğal olarak 2/2 ya da maç sonucu 3,5 üst seçeneğini düşünebilirsiniz. Son 15 maçında hiç kaybetmeyen bir takımdan bahsediyoruz. 15 maçta 52 gol atan ve kalesinde sadece 9 gol gören İspanya, beklentileri karşılayabilecektir.

İspanya kadrosunda David De Gea, Sergio Ramos, Carvajal, Jordi Alba, Diego Costa gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncuların Avrupa’da ne büyük işler başardıklarını siz de çok iyi biliyorsunuz. Doğal olarak rakiplerinin korkulu rüyası olan takımlardan biri. Kesinlikle bu mücadelede sürprize yer yok.

İran – İspanya maç tahmini: Güçlü İspanya karşısında hiç şansı bulunmayan İran takımı, yine de gol yememek için mücadeleye çıkacak. Kesinlikle İspanya takımı bu mücadeleden galip ayrılacaktır. Futbol sürprizlere açık bir spor ancak bu kadarına da yer yok. Eğer isterseniz İran – İspanya maç tahmini olarak 4-6 gol aralığını değerlendirebilirsiniz. Böylece oranı tepe noktasına kadar çekmiş olursunuz.

İRAN İSPANYA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here