Danimarka – Avusturalya Maç Tahmini

0
479
Danimarka – Avusturalya Maç Tahmini

21 Haziran 2018 tarihi 2018 Dünya Kupası’nda öyle bir mücadeleye sahne olacak ki, C Grubu’nda işler bir anda değişecek. Grubun iki iddialı takımı Danimarka ile Avustralya karşı karşıya gelecek. Bildiğiniz üzere Fransa’nın da bulunduğu grupta büyük ihtimalle bu iki ekip 2.’lik için mücadele edecek. Bu nedenle Danimarka – Avustralya maç tahmini yapmak pek de kolay olmayacaktır.

Danimarka milli takımı son derece tecrübeli isimlerden oluşuyor. Kendilerinden beklenen performansı ortaya koyarlarsa Avustralya takımı basit bir şekilde geçebilirler ancak biz iki takımın da şansını eşit görüyoruz. Bu nedenle ortada bir maç bizleri bekliyor diyebiliriz. Önemli olan rakibinin direncini kırmak ve bir gol bulmak olacaktır. İlk golün ardından takımlar açılacak ve maç kopacaktır.

DANİMARKA AVUSTURALYA MAÇ TAHMİNİ

Danimarka Milli Takımı

Daha önce 4 kez karşı karşıya gelen Danimarka ve Avustralya takımları bu mücadelelerde hiç berabere kalmadılar. 2 maçı Danimarka kazanırken diğer 2 maçı da Avustralya kazanmasını bildi. Doğal olarak söylemek gerekirse iki takımın da birbirine karşı şansı eşit. Danimarka milli takımı oynadığı son 10 mücadelede 1 kez kaybetti. Diğer maçların 4’ünde berabere kaldı. 5 maçı ise kazanmasını bildi.

Kadro itibariyle oldukça tecrübeli ve kaliteli bir durumda olan Danimarka, özellikle genç oyuncularının da böylesine bir şampiyonada forma şansı bulmasına olanak tanıyacak. 10 mücadelede toplamda 18 gol atan ve kalesinde 6 gol gören Danimarka, rakibine nazaran daha iyi konumda. Buradan Danimarka – Avustralya maç tahmini olarak maç sonucu 1 demek mantıklı olacaktır.

DANİMARKA AVUSTURALYA MAÇ TAHMİNİ

Avustralya Milli Takımı

Rakibinden pek alta kalır bir yanı olmayan Avustralya, kendinden beklenenden daha iyi bir performans ortaya koymalı. Kesinlikle rakibinin baskını kırmalı ve gol atmaya odaklanmalı. Eğer savunma ağırlıklı olarak bu mücadeleye çıkarsa Danimarka takımı kısa sürede defansını geçebilir ve goller bulabilir. Son 10 maçta 2 mağlubiyet ve 4 beraberlik alan Avustralya, 4 maçından da galibiyet çıkardı.

Avustralya milli takımı grupta iddiasını sürdürmek için güçlü rakibi Danimarka’yı geçmek istiyor. Bunun için kadrosunda yer alan Aziz Beich gibi sağlam defans oyuncularının savunmasına ve Jamie Maclaren gibi kaliteli gol makinelerine ihtiyacı var. Onların üzerine büyük sorumluluk düştüğünü söylemek gerekiyor.

Danimarka – Avustralya maç tahmini: C Grubu’nun gidişatını değiştirebilecek bir mücadele olan Danimarka – Avustralya kesinlikle çekişmeli geçecek. Takımlar birbirlerine karşı gol bulabilir. Şansı biraz daha fazla olan takım Danimarka gibi dursa da iki takım sürprizlere imza atabilir. Doğal olarak Danimarka – Avustralya maç tahmini için daha doğru seçim karşılıklı gol var olacaktır. Tabii risk severler 1/1 seçeneğini tercih edebilirler.

DANİMARKA AVUSTURALYA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here