Hırvatistan – Nijerya Maç tahmini

0
435

16 Haziran Cumartesi günü saat 22:00’de başlayacak olan Hırvatistan – Nijerya mücadelesi aynı zamanda D Grubu’nun ikinci maçı olacak. Bilindiği üzere Hırvatistan Avrupa Elemeleri grubunda A Milli futbol takımımız ile aynı gruptaydı. Oradan çıkmayı başardı. Şimdi ise Arjantin, İzlanda ve Nijerya ile aynı grubu paylaşıyor. Grubun ilk maçında Nijerya takımı ile karşı karşıya geliyor. Bakıldığı zaman Hırvatistan takımının biraz daha favori olduğunu görebiliyoruz. 2018 dünya kupası  bu sitemizde.

Daha önce hiç karşı karşıya gelmeyen Hırvatistan – Nijerya, tarihlerinde ilk kez oynayacaklar. Hırvatistan takımı son 10 maçında 4 mağlubiyet elde etti. 2 maç berabere kaldı ve 4 maç kazanmasını bildi. Nijerya ise 10 maçında 5 mağlubiyet alırken 1 de beraberlik elde etti. 4 maçını kazandı. Bu sonuçlara göre bakacak olursak Hırvatistan – Nijerya maç tahmini yapmak pek de zor olmayacaktır. Rusya’da ilk maçı Hırvatistan rahat kazanacaktır.

HIRVATİSTAN NİJERYA MAÇ TAHMİNİ

Hırvatistan Milli Takımı

Son derece etkili isimlere sahip olan Hırvat milli takımı, rakibi karşısında etkili bir futbol oynamayı planlıyor. Kendinden beklenen performansın üstüne çıkarak daha ilk yarıdan maçı koparmayı planlıyor. Tabii Afrika temsilcisi Nijerya öyle kolay lokma olmayacak. Daha ilk dakikalarda bulacakları bir golle maçın tüm seyrini değiştirebilir. Gruptan hatırladığımız kadarıyla Hırvatistan takımının zayıf noktalarını bulursa işi daha kolay olabilir.

Hırvatistan milli takımı kadrosunda çok yakından tanıdığımız isimler yer alıyor. Özellikle Modric, Rakitic gibi isimler bu mücadelede maçı koparacak isimlerden olacak. Diğer yandan defans hattında ise Beşiktaş’ta forma giyen Domogoj Vida yer alıyor.

HIRVATİSTAN NİJERYA MAÇ TAHMİNİ

Nijerya Milli Takımı

Oldukça güçlü isimlerden kurulu bir takım olan Nijerya, rakibi Hırvatistan karşısında etkili bir futbol oynamaya çalışacak. Gerçekten kendilerinden beklenen performansın üstüne çıkmaları gerekiyor. Aksi halde grupları bu kadar güçlü iken üçüncülüğü bile görmelerine imkan olmayabilir.

Hırvatistan – Nijerya maç tahmini yapacak olursak öncelikli olarak ilk 45 dakikanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. İlk yarıda 1 gol bulacak olan takım tüm gidişatı değiştirebilir. Karşı takımın moralini yerle bir edebilir. Bu nedenle önceliğiniz gollere ya da tarafa oynamak olmasın. Hırvatistan takımı mücadelede mutlaka gol bulacaktır. Nijerya takımından önce bu gol gelirse maçın alt bitme ihtimali oldukça yüksek. O nedenle daha garanti bir tahmin için maç sonucu alt oynanabilir. Eğer risk almak istiyorsanız X/1 deneyebilirsiniz.

HIRVATİSTAN NİJERYA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here