Hilbet129 Yeni Giriş Adresi – Hilbet 129 Duyuru 2020

Bonuslarıyla çok sayıda kullanıcılarının Hilbet ile tanışması sağlandı. Oldukça fazla bonus veren Hilbet her alanda oldukça fazla seçeneği kullanıcılarına sunuyor. İlk olarak Hilbet129 sistemlerine üye olduğunuzda %100 hoşgeldin bonusu alıyorsunuz. İlk yapmış olduğunuz yatırım kadar bonusu aldıktan sonra ilk kuponunuzu Hilbet129 desteği ile yapıyorsunuz. Verilen bonus sayesinde kazanç ihtimaliniz de iki katına katlanmış oluyor. İlk oynayacağınız E-spor oyunu için size %50 bonus yine Hilbet tarafından veriliyor. Yatırdığınız bakiye ile E-spor müsabakalarına kupon yapacaksanız yatırdığınız tutarın yarısı kadar da Hilbet129 size veriyor. Aynı şey sanal spor seçeneğinde de veriliyor.

Hilbet129 Güvenilir Mi?

Yatırımlarınızı hangi kanaldan yapacağınız da alacağınız bonusu direkt olarak etkiliyor. Örneğin kripto paralar ile yatırım yapacaksanız sisteme yüklediğiniz kripto paranın %20’si kadarı size bonus olarak geliyor. Bununla birlikte Cepbank ve QR Kod ödemelerinde de gayet ciddi bonuslar alabiliyorsunuz. Kullanıcılara özel olarak tanımlanan sanal casino bonusları da cabası, Hilbet129 kullanıcıları bonusa doyuyor.

Hilbet129 Ödeme Yapıyor Mu?

Sistem girişleri yakın zamanda değişen Hilbet128 artık faaliyetlerini yeni adresi olan Hilbet129 üzerinden sürdürecek. Mecburi olarak yapılan bu güncelleme kullanıcıları çok fazla etkilemedi. Eski üyelik bilgileri ile giriş yapabilen kullanıcılar işlemlerine kaldıkları yerden devam edebiliyor.

Yorum yapın