Betboo143 Yeni Giriş Adresi – Betboo 143 Mobil Giriş

Kullanıcılarına en yüksek hoşgeldin bonusunu veren sistemlerden biri olan Betboo %300 oranında hoşgeldin bonusu veriyor. Kullanıcılar 2000 TL’ye kadar hoşgeldin bonusu alabiliyor. Yapmış olduğunuz 500 TL yatırım için 1500 TL bonus alarak toplam 2000 TL değerinde işlem sağlamanız mümkün. Bu sayede yatırımlarınızı daha kolay katlayabilecek kazançlarınızı daha hızlı bir şekilde artırabileceksiniz. Henüz yatırım yapmadan 1’e 3 veren platform Betboo143 sizi bekliyor. Bununla birlikte sistemlere üye olduktan sonra da kazanmaya devam ediyorsunuz. Bitcoin ile yaptığınız tüm yatırımlardan %20 oranında bonus elde ediyorsunuz. İlk üyelik işlemlerinden sonra yaptığınız 2. Yatırımda aktif olan kripto para bonusu başka bir bonusla birleştirilemiyor.

Betboo143 Hızlı Erişim

Belirli dönemlerde spor bahislerinde kaybettiğiniz bakiyenin %10’u kadarı Betboo143 sistemleri tarafından size iade ediliyor. Bunun dışında Betboo143 sistemlerine arkadaşlarınızı davet ettiğinizde ilk yatırımlarından sonra size 150 TL ekstra bonus tanımlanıyor. Bunlarla birlikte onlarca bonus ve hediye bünyesinde kullanıcılarını bekliyor. Bu tarz bonuslarla hızlı bir şekilde kullanıcı sayısını artırmayı platlayan Betboo hızla yeni kullanıcılarını bünyesine katıyor.

Betboo143 Kolay Giriş

BTK tarafından sistem adresleri engellenen Betboo artık yeni adresi olan Betboo143 üzerinden faaliyetlerine devam edecek. Kullanıcılara gerekli bilgilendirme ulaştırıldı ve mevcut üyeliklerle giriş yapılabileceği bilgisi paylaşıldı. Her zaman en güncel bilgiye ulaşmak için adreslerimizi takip edin ve doğru bilgi için bizden ayrılmayın.

Yorum yapın