Nicobet

0
621

Farklı bir tasarımla hizmetlerine yeni başlayan Nicobet mobil cihazlarla uyumlu bir platformdur. KKTC merkezli bir platform olarak dikkat çekmektedir. Lisansını da buradan almıştır. Aynı zamanda iletişim ağları son derece geniştir. Bununla beraber site içi canlı destek hattı bulunmamaktadır. Mobil uygulama geliştirmiş ve bunu kullanıcılarına sunmuştur. Sitesinde çok fazla ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Sadece 3 farklı yöntemle para yatırılmasına ve bir yöntemle para çekilmesine olanak tanımaktadır. Bu noktada Nicobet hakkında daha fazlası yazının devamında bulunmaktadır.

Nicobet Nasıl Girerim?

Türkiye’de hizmetlerine devam eden Nicobet belirli bir süre sonra BTK tarafından engellenecek. Bu engelleme sonrası o da yeni bir adres almak zorunda kalacak. Doğal olarak ortaya erişim sorunu çıkacak. Eğer ki siz de bu erişim sorununu yaşamak istemiyorsanız kesinlikle hızlı giriş yapmanın yöntemlerini denemelisiniz. Öncelikli olarak sürekli burayı ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan linklere tıklayarak onun güncel adresine yönlendirilirsiniz. Eğer web sitemizi bulmakta zorluk yaşayacağınızı düşünüyorsanız bizi sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz.

Nicobet Bonus ve Promosyonları Neler?

Farklı bir platform olduğunu söylediğimiz Nicobet özellikle bonus ve promosyon konusunda zayıf. Hatta hiç promosyonunun bulunmadığını söylemeliyiz. Buraya kayıt olduğunuzda, para yatırdığınızda veya kayıp yaşadığınızda promosyon kullanamayacaksınız. Bu açıdan eksik kalmıştır.

Nicobet Para Yatırma Yöntemleri Hangileri?

ÖDEME YÖNTEMİ KOMİSYON SÜRE MİNİMUM
İş Bank İşcep 0 TL 1 Saat 50 TL
Garanti Cepbank 0 TL 1 Saat 50 TL
Akbank Cep Şubesi 0 TL 1 Saat 50 TL

Sadece 3 adet para yatırma yöntemine sahip olduğunu söylediğimiz Nicobet bu noktada sadece banka yolu ödemelerle çalışıyor. Bunların başında İş Bank İşcep geliyor. Ayrıca diğer bir yöntem olarak da Garanti Cepbank yöntemini kullandırıyor. Ek olarak Akbank cep şubesi kullanarak para yatırmanıza olanak tanıyor. Bu üç yöntemden başkası ile yatırım yapmak mümkün olmayacaktır.

Nicobet Para Çekme Yöntemleri Neler?

ÖDEME YÖNTEMİ KOMİSYON SÜRE MİNİMUM
Havale/EFT 0 TL 1-3 İş Günü 100 TL

Kolayca para çekmek için kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem ne yazık ki bulunmamaktadır. Burada sadece havale yolu ile paranızı çekebilirsiniz. Bunun için mail üzerinden ya da vermiş olduğu telefon numarası üzerinden Nicobet müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Size verilecek olan bilgiler dahilinde paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca EFT çekimi de mevcuttur ancak havaleye dahildir. Sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde çekimi vardır.

Nicobet Havale İle Nasıl Para Çekerim?

Hesabınızda bulunan parayı çekebilmeniz için sadece havale yöntemi verilmiştir. Bunu kullanabilmek için de yapmanız gereken bazı şeyler mevcuttur. Öncelikli olarak sitede bulunan ana menüye gelmelisiniz. Daha sonra buradan üye işlemlerine tıklamalısınız. Karşınıza para çekme alanı gelecektir. Buraya da tıklayacaksınız. Ardından karşınıza sadece havale çıkacak. Bunu seçeceksiniz. Ardından sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler çekmek istediğiniz banka hesabınıza ait olacaktır. Onları doğru bir şekilde doldurmalısınız. Aksi takdirde para çekim işleminiz onaylanmaz. Unutmamalısınız ki havale ile para çekerken komisyon kesmemektedir. Sadece işlem süresi 1 ile 3 iş günü arasındadır.

Nicobet Cepbank İle Nasıl Para Yatırırım?

Kullanmakta olduğunuz Nicobet hesabınıza para yatırmanız için burada 3 farklı ödeme yönteminin bulunduğunu söylemiştik. Aslında ödeme yöntemleri aynı ancak isimleri değişik. Eğer ki bu üç bankadan biri ile yatırım yapabileceğinizi düşünüyorsanız önce para yatırma ekranına geçeceksiniz. Burada bulunan hesap bilgilerini alacak ve daha sonra ilgili yatırım yönteminin girişini yapacaksınız. Almış olduğunuz hesap bilgilerine yatırmak istediğiniz rakamı yazacak ve göndereceksiniz. Daha sonra müşteri hizmetleri ile görüşecek ve yatırım yaptığınızı dile getireceksiniz. Ardından ödemeniz kontrol edilecek ve sizin olduğunuz doğrulandığı zaman hesabınıza yansıtılacaktır. Para yatırmak için bütün banka yolu cepbank ödemelerini kullanabilirsiniz ancak yatırım süreleri ve limitleri de bulunmaktadır. Bunlara mutlaka uygun hareket etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here