Lunabit147 Yeni Giriş Adresi – Lunabit 147 Mobil Site Link

Kullanıcılarına vermiş olduğu yüksek bonuslarla birlikte ciddi kazançların elde edilmesine imkan veren platfrom bazı süpriz oranlarla kullanıcıları memnun edebiliyor. Lunabit kullanıcılarınn neyi sevdiğini gerçekten de biliyor. Örneğin x bir basketbol maçı için alt ve üste 1.90’ar oran veren platform çok düşük karlarla kullanıcılara para kazandırmak amaçlı hesaplamalar yapıyor. Resmi bahis sitelerinde karşılaşmanızın imkansız olduğu bir oranlama olan bu durum her iki ihtimale bile oynasa kullanıcıya sadece %10 kaybettirecek bir yöntemdir. Peki şunu düşündünüz mü, ciddi bir şekilde maçın alt biteceğini düşünüyorsunuz ve alta oynuyorsunuz ancak her ihtimale karşı  bir miktar üst de oynamış oluyorsunuz. Böylede yatırdığınız paranın büyük bir kısmını geri elde ediyorsunuz. Normal şartlarda ise olması gereken her iki ihtimalin 1.3/1.6 civarında olmasıdır.

Lunabit147 Nasıl Giriş Yapabilirim

Kullanıcıların belli oranda kazanç elde etmesini çok önemseyen lunabit bazı durumlarda kullanıcıya adeta zorla para kazandırıyor. Bütün bunları genel olarak değerlendirdiğimizde lunabit147 uzun ömürlü kullanıcılar oluşturarak bunları portföyünde daimi olarak tutmayı hedefliyor. Uzun soluklu belirlenen bu stratejiler lunabit147’nin daha sağlam adımlarla yoluna devam edebilmesini sağlayacaktır.

Lunabit147 Sorunsuz Giriş

BTK tarafından uygulanan erişim kısıtlamaları lunabit sistemlerini de vurdu. Artık lunabit147 yeni giriş adresi olan ve faaliyetlerini bu siteye kaydıran lunabit yakın zamanda birçok kez link değiştirmek zorunda kaldı. Tamamı zorunlu olan bu değişimlerde en büyük sorun ise kullanıcıların eksiksiz şekilde bilgilendirilmesi noktasında çıkıyor, biz duyurmuş olalım lunabit147 yeni giriş adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın