Kolombiya – Japonya Maç Tahmini

0
413
Kolombiya – Japonya Maç Tahmini

19 Haziran Salı günü Rusya’da oynanacak olan Kolombiya – Japonya mücadelesi futbol severler açısından oldukça önemli olacak. H Grubu’nda Polonya ve Senegal ile birlikte yer alan bu iki takım 3 puan kapmak ve gruptaki yerini üst sıralarda almak için elinden geleni yapacak. Japonya’ya karşı biraz daha avantajlı bir durumda bulunan Kolombiya, elinden geleni yaparak güçlü rakibini geçmeye çalışacak.

H Grubu ilk mücadelesi olan Kolombiya – Japonya maç tahmini için maç sonucu 1 denilebilir ancak bu maç sürprizlere de açık olabilir. Doğal olarak söylemek gerekirse maç günü iki takım ellerinden geleni yaparak öne geçmeye çalışacak. Ayrıca mücadelede ilk golü bulan takımın daha avantajlı olacağını düşünüyoruz. İki takım tarihlerinde bundan önce 4 kez karşı karşıya geldi. Bu mücadelelerin 2’sini Kolombiya kazanırken diğer 2 maç berabere tamamlandı.

KOLOMBİYA JAPONYA MAÇ TAHMİNİ

Kolombiya Milli Takımı

Bir tarafta daha önceki 4 maçın 2’sini kazanmış Kolombiya, diğer tarafta son 6 maçında galibiyet yüzü görmemiş Japonya milli takımı bulunuyor. Bilindiği üzere Kolombiya milli takımı son 10 mücadelesinde toplamda 3 galibiyet elde etti. Kalan 7 karşılaşmadan sadece 3 galibiyet çıkarabildi. 4 mücadelesinden ise beraberlik ile ayrıldı.

Kolombiya son 10 maçında rakip fileleri tam 13 kez havalandırmayı başardı. Bunun yanında kalesinde ise toplamda 8 gol gördü. Bu oran rakibine oranla daha iyi duruyor. H Grubu’nda Senegal ve Polonya gibi güçlü rakipler bulunuyor ancak burada sürpriz yaşanırsa Polonya yerine Kolombiya gruptan çıkabilir.

KOLOMBİYA JAPONYA MAÇ TAHMİNİ

Japonya Milli Takımı

Japonlar Rusya’da oynanacak mücadeleye son derece iyi hazırlanmış gibi duruyor. Hazırlık mücadelelerini pek iyi geçirmeseler de yine de kendilerinden söz ettirecekler gibi duruyor. Turnuvada pek şansları olmasa da Kolombiya takımını geçebilecek kapasiteye sahipler.

Son 10 maçında sadece 2 galibiyet alabilen ve 5 kez mağlup olan Japonya, bu kötü gidişata bir dur demek istiyor. Son 10 mücadelesinde rakip kalelere sadece 11 gol bırakabildiler. Kalelerinde ise toplamda 15 gol gördüler. Bu oranla bile Kolombiya takımının biraz daha ön planda olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kolombiya – Japonya maç tahmini: Maç sonucu 1 oranı her ne kadar 1,45 olsa da bu oran sizleri yanıltabilir. Kolombiya takımının rakibi en az kendisi kadar tehlikeli olan Japonya ve Japonların ne yapacağı hiç belli olmuyor. Bu nedenle karşılıklı gol var seçeneğine yoğunlaşmak daha mantıklı duruyor. Eğer sürpriz istiyorsanız X/1 oynayabilirsiniz. Bu oran size gerçekten iyi gelecektir.

KOLOMBİYA JAPONYA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here