Belçika – Panama Maç Tahmini

0
411
Belçika – Panama Maç Tahmini

18 Haziran Pazartesi günü Rusya’da G Grubu ilk mücadelesinde karşı karşıya gelecek olan Belçika ve Panama takımları kıyasıya bir mücadele içerisine girecek. Bildiğiniz üzere G Grubu’nda İngiltere ve Belçika gerçeği bulunuyor. Panama ve Tunus takımlarının işi gerçekten zor. Bu gruptan çıkabilmeleri için çok büyük sürprizlere imza atmaları gerekiyor. Tabii futbolda her türlü sonuç olabilir ancak daha gerçekçi bakmak gerekirse daha şimdiden Belçika – Panama maç tahmini yapabilir ve maç sonucu 1 diyebiliriz.

Belçika takımı bu turnuvada en azından çeyrek final görebilecek bir kapasitede. Güçsüz rakibi Panama’ya karşı en azından 3 gol bulmasını bilecektir. Bunu kalesinde gol görmeden yapacaktır. Yani diğer bir seçenek olarak maç sonucu üst değerlendirilebilir. Kesin olarak söylemek gerekirse kadrosundaki önemli isimleri sonuna kadar kullanmak isteyecek olan Belçika, rakibini daha ilk dakikadan baskı altına almasını bilecektir.

BELÇİKA PANAMA MAÇ TAHMİNİ

Belçika Milli Takımı

Kadrosunda Kompany, Eden Hazard, Tielemans, Fellaini, Witsel, Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Mertens, Batshuayi gibi bilindik isimleri bulunduran Belçika milli takımı, kadro itibariyle belki de turnuvanın gözdelerinden biri. Gerçekten Avrupa’nın farklı kulüplerine damga vurmuş isimlerine sahip. Bildiğiniz gibi Belçika milli takımı oynamış olduğu son 10 maçın hiçbirini kaybetmedi. Sadece 2 beraberlik aldı. Diğer 8 maçı farklı kazanmasını bildi.

Belçika milli takımı son 10 maçta 32 gol atmasını bildi. Kalesinde ise bu 10 mücadelede sadece 7 gol gördü. Oldukça önemli bir istatistik olarak dikkat çekiyor. Rakiplerine karşı ciddi bir baskı oluşturan ve onları bunaltan takım, kesinlikle Belçika – Panama maçında da aynı şeyi yapacaktır. 2018 Dünya Kupası hakkında her şey burada.

BELÇİKA PANAMA MAÇ TAHMİNİ

Panama Milli Takımı

Turnuvada hiç şans verilmeyen bir takım olan Panama milli takımı, kadro olarak da önemli isimlere sahip değil. Grubunda Belçika ve İngiltere gibi iki devasa takım bulunuyor. Gruptan sadece ilk 2 takım çıkabildiği için Panama’nın hiç şansı yok. Bu durumda onlar her maçını prestij için oynayacak. İlk amaçları Belçika milli takımından çok fazla gol yememek olacak. Tabii geçmiş maçlarına baktığımızda bunun hiç de kolay olmayacağını söyleyebiliriz.

Panama milli takımı oynamış olduğu son 10 mücadelede sadece 2 galibiyet elde edebildi. Diğer 8 maçın 2’sinde berabere kaldı ve 6 mücadeleyi kaybetti. Bu 10 müsabakada rakip fileleri sadece 7 kez havalandırabildi. Kalesinde ise toplamda 17 gol gördü. Bu çok kötü bir istatistik olarak dikkat çekiyor.

Belçika – Panama maç tahmini: Belçika gibi kalitesi belli olan bir takım, kesinlikle G Grubu ilk mücadelesinde maçı bırakmaz ve rakibi Panama’ya karşı ezici bir üstünlük sağlar. Bunu yapabilecek Eden Hazard, Lukaku gibi önemli ayaklara sahip. Doğal olarak Belçika – Panama maç tahmini olarak maç sonucu 1 diyoruz. Tabii bu oran sizi tatmin etmeyecektir. İsterseniz 1/1 ya da maç sonucu 3,5 üst seçeneğini kullanabilirsiniz.

BELÇİKA PANAMA MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here