Akcebet140 Yeni Giriş Adresi – Akcebet 140 Duyuru

Yeni yılı şerefine Akcebet bonuslar dağıtıyor, 1000 TL canlı casino bonusu veren platform yeni üyelere daha fazla bonus verecek. Spor bonusu olarak da 666 TL hoşgeldin bakiyesi yükleyen Akcebet140 düzenlediği turnuvalarla 50.000 TL’ye kadar hediye bakiyesi dağıtıyor. Kredi kartı ile işlem yaptığınızda %10 bonus veren platform havalede %20 bonus veriyor. Ayrıca QR Kod, Cepbank, Jeton ödemelerinde %20 bonus da şuan aktif edildi. Kripto paralarla da ödeme yapabileceğiniz Akcebet’de Bitcoin kullanarak bakiye yüklemesi yapabiliyorsunuz. Banka hesap blokeleri ve vergi sorunlarını ortadan kaldıran kripto para transfer yöntemi hem kullanıcılar hemde sistem için oldukça karlı oluyor.

Akcebet140 İletişim

Kullanıcılar kripto paralarla günün her saati kolayca bakiye yüklemesi yapıyor üstelik bu yüklemeler kullanıcılara %20 bonus kazandırıyor. Canlı destek hattı ile kullanıcılarının günün her saati yanında olan Akcebet140 her türlü sor ve sorunu kısa süreda canlı destek personelleri vasıtasıyla çözüyor. Böylece günlerce süren ticket mesajlaşmaları ortadan kalmış oluyor. Kullanıcılar yaşadıkları problemleri günün her saati Akcebet140 müşteri tanışmanlarına ileterek çözebiliyor ve zaman kaybetmiyor.

Akcebet140 Güncel Site

Curaçao’da resmi faaliyetini sürdüren Akcebet140 Türkiye’de de hizmet verdiği için sistemleri dönemsel olarak kapatılıyor. Türkiye’de bulunan yüksek vergiler sebebiyle daha yüksek oranlarla hizmet verebilmek için yurt dışına taşınan Akcebet140 dönemsel olarak sistem kapanmaları yaşıyor. Günübirlik çözülen bu sorunlar uzun süre kalıcı olmuyor. Artık yeni giriş adresi olan Akcebet140 üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Yorum yapın