2Betticket Yeni Giriş Adresi – 2 Betticket Giriş Linki

İlk yatırımlarınızda evet ilk üç yatırımınızda da geçerli hoşgeldin bonusu Betticket’da geçerli. İlk 3 bakiye yüklemenizde sistem size otomatik olarak %100 bonus tanımlıyor ve bu bonuslar ile daha fazla yatırım yapabiliyorsunuz. Kullanıcılar için son derece cazip olan bu kampanya sebebiyle çok sayıda kullanıcı Betticket sistemleri ile tanıştı. Sisteme üye olan kullanıcılara ekstra olarak %30 Casino kayıp bonusu da veriliyor. Bununla birlikte süpriz olarak hergün yüzlerce Free Spin kullanıcılara dağıtılıyor.

2Betticket Kurumsal Mı?

Mobil uygulaması ile kullanıcılarına daha kolay işlem yapma imkanı sunan 2Betticket sistem problemlerinden arındırılmış ve stabil çalışan oldukça başarılı bir yapıdır. Sistemler düzenli olarak bağımsız denetçiler tarafından incelenir ve herhangi bir usulsüzlük farkedildiğinde lisanları iptal edilerek sistem pasife çekilir. Bundan dolayı 2Betticket ile yapmış olduğunuz işlemlerde herhangi bir endişe taşımanız gerekmiyor. Sistemlerde hile veya bug bulunma ihtimali sıfırında altındadır diyebiliriz. Özellikle kasaya çalışan oyunların Betticket16 bünyesinde olmadığından emin olabilirsiniz.

2Betticket Bonus Veriyor Mu?

Sistem girişleri güncellenen Betticket artık faaliyetlerini yeni giriş adresi olan 2Betticket üzerinden sağlayacak. BTK tarafından sistem girişleri kapatılan platform mecburi olarak bu kararı aldı ve yeni adresine taşındı. Bu değişiklik sonrasında tüm kullanıcılar mevcut üyelik bilgileri üzerinden giriş yapabiliyor olacak.

Yorum yapın