İşveç – Güney Kore Maç Tahmini

0
403
İşveç - Güney Kore Maç Tahmini

2018 Dünya Kupası mücadeleleri tüm hızıyla devam ediyor. 18 Haziran Pazartesi saat 15:00’de başlayacak olan İsveç – Güney Kore mücadelesi F Grubu’nun kaderini daha ilk haftadan belirleyecek. Sizin de bildiğiniz gibi F Grubu Almanya, Meksika ve İsveç gibi güçlü takımlara ev sahipliği yapıyor. Bu gurupta işi en az olan takım ise Güney Kore olarak görülüyor. Tabii rakibi İsveç karşısında bir sürpriz olması durumda gruptaki işler tamamıyla değişebilir.

İsveç milli takımı turnuvaya en iyi şekilde hazırlandı. Kadrosunda son derece tecrübeli isimler yer alıyor. Grubun ve turnuvanın favori takımı Almanya ilk bu gruptan çıkmayı düşünüyor. Tabii öncelikli olarak bizim de İsveç – Güney Kore maç tahmini İsveç’in lehine yapacağımız gibi kazanması gerekiyor. Öyle ki işi oldukça zor çünkü son 10 maçında sadece 3 galibiyet elde etti. Diğer 3 maçında berabere kaldı ve 4 maçı kaybetti. Güney Kore ise son 10 mücadelesinde 3 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldı. 4 maçını da kazanmasını bildi.

İSVEÇ GÜNEY KORE MAÇ TAHMİNİ

İsveç Milli Takımı

Kendisinden beklentiler her zaman üst düzeyde bulunuyor. İsveç F Grubu’nu 2. olarak tamamlamak için elinden geleni yapacak. Kadrosunda Victor Lindelöf, Marcus Berg gibi tanıdık isimler de yer alıyor. Tehlikeli rakibi karşısında işi biraz zor olsa da İsveç – Güney Kore maç tahmini olarak maç sonucu 1 diyebiliriz. Karşılıklı gol olma ihtimali de oldukça yüksek.

İsveç ile Güney Kore bundan önce toplamda 5 kez karşı karşıya geldi. Bu mücadelelerin 2’sini İsveç kazanırken diğer 3 maç beraberlik ile tamamlandı. Güney Kore takımının hala bir galibiyeti bulunmuyor. Ayrıca İsveç son 5 maçında hiç galibiyet elde edemedi. 2 yenilgi ve 3 beraberlik aldı.

İSVEÇ GÜNEY KORE MAÇ TAHMİNİ

Güney Kore Milli Takımı

Farklı bir kadroya sahip olan Güney Kore milli takımı, F Grubu’nu 2. olarak tamamlamak için önce güçlü rakibi İsveç’i geçmek zorunda. İddaa oranlarına baktığımız zaman çok da sürpriz gibi durmuyor. Son 5 maçında 1 galibiyet ve 3 yenildi alan Güney Kore, işinin gerçekten zor olduğunu biliyor. Son 10 maçında sadece 13 gol atan ve kalesinde 12 gol gören Güney Kore, bakalım bir sürprize imza atmayı başarabilecek mi?

İsveç – Güney Kore maç tahmini: Maçın favorisi olan İsveç, kötü gidişata bir son vermek ve gruba 3 puan ile merhaba demek istiyor. Tabii bunun olmaması için Güney Kore tüm kozlarını kullanacak. Grupta Almanya faktörü bulunuyor ve takımların puan kaybetme lüksü yok. Doğal olarak İsveç – Güney Kore maçı için karşılıklı gol var en muhtemel seçenek duruyor. Eğer bir sürpriz istiyorsanız maç sonucu 2 oynayabilirsiniz.

İSVEÇ GÜNEY KORE MAÇ TAHMİNİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here